Süperiddaa 178 – Giriş adresi Süperiddaa178.com

Süperiddaa iddaa sitesinin mevcut giriş adresi olan Süperiddaa458 bugün engellendi. Süperiddaa firması güncel adresi ise Süperiddaa178 olarak belirledi.

Türkiye’nin en popüler iddaa sitesi olan Süperiddaa bir aydan fazla süredir Süperiddaa458 ile hizmet verirken bugün bu adrese erişim engeli geldi. Süperiddaa yönetimi bu gelişme üzerine yeni giriş adresinin Süperiddaa 178 olduğunu bildirdi. Şu an süperiddaa üyeleri eğer farklı bir DNS ya da VPN kullanmıyorsa eski adresler üzerinden siteye giriş yapamıyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz için Süperiddaa giriş adresinin duyurusunu paylaşarak sorun yaşamanızın önüne geçmek istedik.

Süperiddaa yeni adresi girişi için üstteki butona tıklayabilirsiniz. En iyi iddaa siteleri sizlere her zaman en iyi hizmeti sunuyor. iddaa siteleri engellendiğinde ilk olarak bizim sitemizden yeni adresleri öğrenebilirsiniz. Süperiddaa sitesine yeni kayıt olan kullanıcılar 360 TL’ye kadar %120 ilk üyelik promosyonu kazanabiliyorlar. Eğer siz de bu promosyonun detaylarını öğrenmek ve Süperiddaa178‘e üye olmak istiyorsanız sağdaki tablo üzerinden siteye ulaşarak kayıt olabilirsiniz.

Yazı etiketleri: süperiddaa giriş • superiddaa yeni adres

5 Mayıs 2016 Yazıldı Superiddaa Haberleri

buton