Süperiddaa 199 – Yeni adres Süperiddaa199.com

Süperiddaa online iddaa sitesinin Süperiddaa150 adresi dün akşam bloklandı. Süperiddaa yeni adresi olarak firma yönetimi Süperiddaa199.com alan adını belirledi.

Süperiddaa iki hafta önce adresini değiştirmek zoruna kalmıştı. Daha yeni adres üyeler tarafından sindirilmeden bu da engellendi ve yerini Süperiddaa 199 alan adına bırakmak zorunda kaldı. Süperiddaa firmasının giriş adreslerinin engellenmesinin sebebi lisans anlamında yaşanan sıkıntılardır. Süperiddaa lisanslı bir iddaa sitesi olmasına rağmen Türkiye’den alınmış bir lisansı bulunmadığı için TİB tarafından artık çok kısa aralıklarla engellenmeye başladı. Süperiddaa Türkiye’ye yönelik hizmet veren en eski iddaa sitesidir hatta iddaa’dan daha eskdiir ama malum yasalardan dolayı hizmet adresleri bloklanmaktadır. Esasında Süperiddaa Türkiye’de en kaliteli hizmeti veren iddaa sitesi olmasına rağmen devlet tarafından illegal kabul edilmektedir.

Süperiddaa giriş adresinin değişmesi ile birlikte dün siteye erişimde problemler yaşanmıştır. Süperiddaa199 adresine geçiş sürecinde eski adresler kullanılamadığı için üyeler sıkıntı yaşadılar. Aslında Süperiddaa adres değişikliklerini mail yoluyla duyuruyor ama birçok üye maillerini kontrol etmediği için adres değişiminden bihaber oluyor ve sitenin kapandığını zannediyorlar. Birkaç defa adres değişikliğine şahit olan Süperiddaa üyeleri panil yapmıyor ama özellikle yeni üyeler içeride parasının da kaldığını düşünerek tedirgin olabiliyor. Ama bu ziyaretçilere belirtmek isterizki siteyi engelleyen TİB ve adres değişikliğini yapan Süperiddaa’tir. Adres değiştirerek üyelerin kesintisiz hizmet alması amusabakalanmaktadır.

Yazı etiketleri: süperiddaa giriş • superiddaa yeni adres

31 Mayıs 2016 Yazıldı Superiddaa Haberleri

buton