Süperiddaa 565 – Yeni adres Superiddaa565.com

En iyi iddaa sitesi Süperiddaa’in adresi bir kaz daha bloklandı. Superiddaa127 adresi 19 Şubat 2016 akşamı engellendi. Engelleme sebebi ise malum online iddaain Türkiye’de yasa olmasıdır.

Engelleme sonrasında Süperiddaa firması hemen duruma müdahale etti. Engellenen domain yerine Superiddaa565.com adresi aktive edildi. Süperiddaa127’den Superiddaa565’e geçiş sırasında siteye erişim imkansız hale geldi. Ancak bu kısa sürede halloldu ve şuan Superiddaa 565 üzerinden girişler yapılabiliyor. Süperiddaa firması adres değişikliğini gerçekleştirdikten sonra bunu üyelerine e-posta yoluyla duyurdu. Sitemizi takip eden kullanıcılar Süperiddaa erişim sorunu yaşadıklarında hemen sitemize girip Süperiddaa linklerine tıklayarak yeni adrese yönleniyorlar. Ama sizin bundan haberiniz olmayabilir. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz Süperiddaa ya da diğer sitelerden birisi engellendiğinde sağ tarafta bulunan tablodaki giriş linklerini kullanmanızdır. Sitemizdeki giriş bağlantıları sizleri ilgili iddaa sitesinin en güncel adresine otomatik olarak yönlendirmektedir.

Superiddaa565 adresinin Google’da yer alması biraz sürecektir. Bu nedenle Google üzerinden Süperiddaa’e girmek isterseniz muhtemelen ilk sıralarda farklı siteler çıkacaktır. İşte bu noktada dikkatli olmanız gerektiği konusunda sizleri uyarmak isteriz. Çünkü özellikle böyle adres değişiklikleri sırasında Süperiddaa’i taklit eden kimlik avcısı siteler ortaya çıkıyor. Siz de bu sitelere girip kullanıcı adı ve şifrenizi yazdığınızda o siteyi kuran art niyetli kişiler tarafından hesap bilgileriniz ele geçirilmiş oluyor. Bilgilerinizin çalınmaması için lütfen sitemizde yapılan yeni adres duyurularını takip ediniz.

Yazı etiketleri: süperiddaa giriş • superiddaa yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Superiddaa Haberleri

buton