Süperiddaa yeni adresi: Süperiddaa108.com

Online iddaain bir numaralı platformu Süperiddaa’in giriş adresi olan Superiddaa199.com 24 Haziran 2016 Cuma günü engellendi. Süperiddaa yeni adresi olarak belirlenen alan adı ise Süperiddaa108.com oldu.

Süperiddaa iddaa sitesi tartışmasız Türkiye’nin en kaliteli iddaa sitesidir. Süperiddaa’te spor iddaaları, canlı iddaa, canlı gazino, sanal iddaa ve poker gibi farklı farklı bölümlerde iddaaler yapabilirsiniz. Süperiddaa iddaa sitesi Curacao ve Malta lisansları ile hizmet vermektedir. Süperiddaa 1998 yılından bu yana Türkiye’de verdiği iddaa hizmeti ile bilinen kaliteli bir sitedir. Eğer Süperiddaa’in önceki adreslerinde açmış olduğunuz bir oyuncu hesabınız varsa aynı bilgilerle yeni adreste de hesabınıza girebilirsiniz. Süperiddaa 108 adresinde hesabınıza giriş yaptıktan sonra göreceksinizki bakiyeniz ve işlem geçmişiniz yeni adrese otomatik olarak taşınmış. Eğer Süperiddaa üyesi değilseniz üstteki butona tıklayarak siteye ulaşabilir ve üyeliğinizi açabilirsiniz.

Önümüzdeki haftalarda bu süperiddaa giriş adresi de engellenecektir. Süperiddaa engellendiğinde sitemize girmeniz ve Süperiddaa linklerine tıklamanız durumunda otomatik olarak yeni adrese ulaşabilirsiniz. En iyi iddaa siteleri sayfamızdaki linkler uzman ekibimiz tarafından sık sık kontrol edilmekte ve yeni adrese yönlenecek şekilde ayarlanmaktadır. Süperiddaa firması adresi değiştirdiğinde bunu üyelerine mail yoluyla duyuruyor ama siz de maillerini sık sık kontrol etmeyenlerdenseniz, size önerimiz sayfamızın adresini yer imlerine kaydetmenizdir. Böylece sadece Süperiddaa değil diğer tüm sitelere de engelsiz olarak blogumuzdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: süperiddaa 108 • süperiddaa giriş • superiddaa yeni adres

24 Haziran 2016 Yazıldı Superiddaa Haberleri

buton