Tempobet 500 – Tempobet giriş adresi Tempobet500.com

İddaa sitesi Tempobet’in yeni adresi Tempobet500.com oldu. Tempobet’te yüksek oranlarla iddaalarınizi Tempobet 200 adresinde yapabilirsiniz.
Türkiye’nin en yüksek oranlarını sizlere sunan Tempobet iddaa sitesinin adresi değişti. Tempobet’in giriş adresinin değişmesinin sebebi ise Tempobet200 alan adının engellenmesi oldu. Bir önceki Tempobet yazımızda yani 29 Aralık 2015 tarihinde yeni adresin Tempobet 200 olduğunu duyurmuştuk ama bu adres de engellendi ve yerini Tempobet500 aldı.

Bugün öğeleden sonra açılan Tempobet500 adresinin duyurusu üyelere yapıldı. Ama birçok ziyaretçimizden aldığımız mesajlara bakarsak Tempobet üyelerinin %90’ı hala daha yeni adresten haberdar değller. Biz de bu durum üzerine Tempobet yeni adresini sizlere duyurmak istedik. Sitemizdeki Tempobet linkleri sizi otomatik olarak en son adrese yönlendiriyor. Bu nedenle sadece engellemelerin yapıldığı zamanlarda değil, normal zamanlarda da sitemizdeki Tempobet giriş bağlantılarına tıklamanızı öneririz.

Tempobet 500 iddaa platformunda ilk üyelik promosyonu bulunmuyor. Bunun yerine para yatırma promosyonları Tempobet’in gözdesi diyebiliriz. Astropay, Otopay, Paykasa, PayKwik ve Cashixir ile Tempobet hesabınıza para yatırırsanız 100 TL’ye kadar promosyontan yararlanabilirsiniz. promosyonu alabilmek için parayı yatırdıktan sonra promosyon talep formunu doldurmanız gerekiyor. Türkiye’nin dinamik iddaa sitesi Tempobet’e siz de üye olun. Ecopayz sahibi iseniz Tempobet’e Ecopayz (Ecocard) ile para yatırmanız durumunda %5 promosyon kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: tempobet giriş • tempobet yeni adres

2 Şubat 2016 Yazıldı Tempobet Haberleri

buton