Tempobet 550 – Yeni adres Tempobet550.com

Tempobet online iddaa sitesinin Tempobet777 adresi 30 Mayıs 2016 tarihinde TİB tarafından erişime engellendi. Tempobet yeni adresi www.tempobet550.com olarak belirlendi.

Tempobet firması 2 hafta önce yapılan engelleme sonrasında adresini Tempobet777 olarak değiştirmişti. Daha üzerinden 15 gün geçmeden bu adrese de erişim engeli geldi ve yeni adres Tempobet 550 oldu. Tüm diğer iddaa siteleri gibi Tempobet de bu aralar çok sık engellenmeye başladı. Aslında bu engellemeler birkaç ayda bir olurdu ama son zamanlarda iddaa siteleri çok sık engellenmeye başladı ve bu zaman aralığı git gide daralacak gibi gözüküyor. Tempobet yeni adresi olan Tempobet550.com şu anda aktif olarak hizmet veriyor ve sitenin şu anda başka hizmet adresi yok. Tempobet’i kopyalayarak hesap bilgilerinizi çalmaya çalışan kopya sitelere dikkat ediniz.

Tempobet giriş için yukarıdaki butona tıklayabilirsiniz. Tempobet piyasadaki en yüksek oranları sunan iddaa sitesidir ve tüm işlemler güvenlikli bir yazılım ile yapılmaktadır. Tempobet sektörde üye güvenliğine en fazla önem veren sitedir. Tempobet’teki hesabınıza giriş yaparken ve para çekerken daima ekstra güvenlik soruları ile karşılaşırsınız. Bu da Tempobet’in üyelerine ne kadar önem verdiğini göstermektedir. Eğer henüz tempobet üyesi değilseniz yukarıdaki bağlantıya tıklayarak siteye ulaştıktan sonra 1 dakika içerisinde üyeliğinizi açabilirsiniz.

Yazı etiketleri: tempobet giriş • tempobet yeni adres

31 Mayıs 2016 Yazıldı Tempobet Haberleri

buton