Tempobet 600 – Tempobet Giriş Tempobet600.com

Türkiye’nin en yüksek oranlarını sunan Tempobet iddaa sitesinin Tempobet700 adresi engellendi. Tempobet firması yeni giriş adresini ise www.tempobet600.com olarak belirledi.

Türkiye’deki iddaa siteleri içerisinde en popüler üç siteden biri Tempobet’tir. Tempobet uzun bir süre önce girdiği Türkçe iddaa pazarında daha köklü rakiplerini kısa sürede yakalamış hatta birçoğundan daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Bazen takımlarımızın Avrupa Kupası musabakalarında bile reklam panolarında gördüğümüz Tempobet bu süreçte doğal olarak göze çok batan bir site olmuştur. Zaten Türkiye’de iddaa yasası kapsamında yurt dışından yayın yapan siteler engelleniyorken bir de bu kadar dikkat çekince Tempobet daha sık engellenir olmuştur. Tempobet700 adresi yaklaşık 1 aydır hizmet veriyordu. Dün akşam üzeri Tempobet’in bu adresi engellendi. Tempobet’in sadık üyeleri hesaplarına giriş yapamadılar ve iddaa oynayamadılar. Adres engellenmesinden dolayı kısa süreli bir kaos oluştu.

Tempobet yönetimi hemen duruma müdahale ederek Tempobet 600 yeni adresini yayına sundu. Bu adres değişikliği tüm üyelere e-posta yoluyla bildirildi. Ancak dün akşam saatlerinden beri Tempobet üyeleri gerek iletişim formu gerek yorum alanını kullanarak bizlere yeni adresi soruyorlar ve Tempobet’e giriş yapamadıklarını belirtiyorlar. Tempobet giriş için yukarıdaki butona tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki Tempobet bağlantıları otomatik olarak Tempobet yeni adresi üzerinden siteye giriş yapmanızı sağlayacaktır.

Yazı etiketleri: tempobet giriş • tempobet yeni adres

2 Nisan 2016 Yazıldı Tempobet Haberleri

buton