Tempobet 700 – Yeni adres ve giriş Tempobet700.com

Şüphesiz Türkiye’nin en yüksek oran sunan sitesi Tempobet’in giriş adresini bir kez daha engellediler. Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Tempobet500‘ün engellenmesi sonrasında Tempobet700.com adresi yayına sunuldu.

Türkiye’de iddaaçilerin çoğu tarafından tanınan ve güvenilen bir iddaa sitesidir Tempobet. En çok önem verdikleri konu hesap güvenliği ve müşteri memnuniyetidir. Tempobet iddaa sitesi sizin hesabınızı güvenli kılmak adına bazen sizi bile sıkabilecek önlemler almaktadır. İşte bu yönüyle Tempobet diğer birçok firmaya göre bir adım öne çıkmaktadır. Tempobet firması lisanslı bir site üzerinden hizmet vermektedir. Ama bu lisans ülkemizde geçerli olmadığı için tempobet giriş adresleri sık sık devlet tarafından engellenmektedir. Tempobet 700 işte böyle bir engelleme sonrasında açılmıştır.

Tempobet500‘ün bloklaması sonrasında binlerce Tempobet üyesi hesaplarına giriş yapamadılar. Çünkü girmek istedikleri Tempobet adresi he ne kadar Tempobet700‘e yönlenmiş olsa da eski adres engelli olduğu için uyarı yazısı ile karşılaştılar. Tempobet firması yeni adresi hizmete sunmalarıyla ilgili bir e-posta göndermedi. Bildiğimiz kadarıyla adres değişikliği hakkında üyelere duyuru yapılmadı. Bu nedenle eğer bu yazıyı okuyorsanız sayfamızı facebook ya da twitter gibi sosyal ağlarda paylaşarak arkadaşlarınız veya diğer Tempobet üyelerinin adres değişikliğinden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Yazı etiketleri: tempobet giriş • tempobet yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Tempobet Haberleri

buton