Tempobet 777 – Tempobet giriş Tempobet777.com

Türkiye’nin en yüksek oranları sunan sitesi Tempobet’in kullanmakta olduğu Tempobet900.com 13 Mayıs 2016 tarihinde engellendi. Daha sekiz gün önce açılan bu adresin engellenmesinin ardından yeni adres olarak Tempobet777.com belirlendi.

Tempobet iddaa sitesi Türkiye’deki en popüler iddaa sitesidir diyebiliriz. Çünkü Tempobet 5-6 yıldır Türkçe olarak hizmet veren ve her geçen gün kendini geliştiren ve yatırımlarını yapan bir site olarak ön plana çıkmaktadır. Tempobet gerek online platformlarda gerek TV ve stadyum reklamlarında reklama büyük bir bütçe ayırmaktadır. Sitenin kullanımı da yüksek güvenlikli olarak sunulmaktadır. Tempobet şüphesiz en yüksek oran sunan sitedir. Tempobet giriş adresinin bu kadar kısa sürede engellenmesinin nedeni çok popüler olmasıdır. Tempobet 777 adresinin ömrü ne kadar olacak bilmiyoruz ama kısa süre sonra bu adresin de engelleneceği kesin.

Tempobet yeni adresi dün akşam saatlerinde üyelere duyuruldu. Tabi maillerini kontrol etmeyen binlerce üye sitenin hangi adresi kullandığını bilmediği için giriş sorunu yaşadılar. İşte bu noktada sitemiz devreye giriyor. Sitemize girerek hangi iddaa sitesinin yeni adresini öğrenmek istiyorsanız bulabiliyorsunuz. Tempobet’e engelsiz bir şekilde girmek için üstteki butona tıklayabilirsiniz. Tempobet iddaa sitesine kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan üye olabilirsiniz. Tempobet mobil site kullanıcısıysanız akıllı telefonunuzdan Tempobet’e girmek için yine Tempobet777.com adresini kullanmanız gerekmektedir.

Yazı etiketleri: tempobet giriş • tempobet yeni adres

14 Mayıs 2016 Yazıldı Tempobet Haberleri

buton