Tempobet iddaa Sitesi itiraz

iddaa Siteleri 6 Eylül 2015, 07:24 Tempobet iddaa Sitesi itiraz

Uzun zamandır ülkemiz online iddaa piyasasında hatırı sayılı bir kitleyi elinde bulunduran ve bu sayede de, her geçen gün büyük bir başarı elde etmekte olan Tempopet iddaa sitesi, yenilenen adresi ile birlikte canlı iddaain en fazla tıklanan sitelerinden biri olmaya devam etmektedir. Canlı gazino, gazino, poker, spor iddaaları gibi pek çok iddaa oyununu içerisinde bulunduran bu site de, profesyonel bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Öyle ki, ülkemizde iddaa sitelerinin yasak olmasından dolayı, açık ya da kapalı uygulanan sansür politikaları tempobet’ i de adres değişikliği yaparak faaliyet gösterme zorunluğuna itmiştir.

Bu zorunluluk dahilinde site, mümkün oldukça eski formatı ve görünümünde hizmet vermeye devam etse de, bir takım mecburi değişiklikler kullanıcılar da küçük mutsuzluklar oluşmasına sebebiyet vermektedir.

Bu problemleri açıklığa kavuşturabilmek adına ise, Tempobet itiraz başlığı altında 7/ 24 hizmet veren müşteri hizmetleri destek hattı, iddaa severlerin her türlü sorusu, isteği ve itirazine farklı açılardan çözümler oluşturabilmek adına hizmet vermektedir.

En Fazla itiraz Edilen Hususlar

Tempobet itiraz başlığı altında gerek e posta gerek ise telefon aracılığıyla yapılan itirazler genellikle;

  • Para yatıma işlemleri,
  • Para çekme işlemleri
  • Canlı gazino oyunları
  • Canlı iddaaler

Üzerine yapılmakta olsa da, bu itirazleri en aza indirebilmek adına var gücüyle çalışan teknik personel sayesinde, iddaaçiler üye oldukları bu sitede gönül rahatlığıyla oyun oynamaya devam etmektedir. Günün her saatinde rahatlıkla iddaa oynamanıza olanak sağlamakta olan bu site sayesinde, hem eğlenceli bir gün geçirebilir hem de bol kazançlı iddaa oyunları oynayarak bu gününüze daha farklı anlamlar yükleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kendinize bir an önce Tempobet hesabı açmanız olacaktır.

buton