Tempobet Nasıl Üye Olunur

iddaa Siteleri 20 Ocak 2015, 06:35 Tempobet Nasıl Üye Olunur

Merhaba arkadaşlar Türkiye’nin en yüksek oranlı ve yine Türkiye’de en çok tercih edilen iddaa şirketi ve sitesi olan Tempobet Nasıl Üye Olabilirim aşağıdaki adımları tek tek izleyerek Yüksek oranlı iddaa sitesi tempobet üye olabilirsiniz.

İlk olarak internetten tempobet giriş url yeni tempobet giriş adresini bulmamız gerekiyor . >> Tempobet giriş linki siz verdiğim linke tıklayarak tempobet sitesiniz en güncel giriş linkini bulabilirsiniz. Türkiye’de mahkeme nedeniyle kapatıldığından tempobet giriş adresini mecbur olarak değiştirmektedir.

Verdiğim linke tıkladığınızda bugünün tarihiyle 20.01.2015 tempobet giriş adresi  www.tempobet90.com buraya tıklılıyoruz ve daha sonra aşağıdaki resimlere bakarak yol izleyeceğiz.

  • Yukarıda gördüğünüz üye olun kısmına tıklıyoruz ve karşınıza aşağıdaki form çıkıyor.
  • Bu formu aşağıdaki gibi doldurtuyoruz ve daha sonra ileri diyeyek tempobet sitesine kayıt işlemimizi gerçekleştirmiş oluyoruz.

Yukarıdaki aşamaları uygulamanız tempobet iddaa sitesine üye olmanıza yetecektir. Eğerki üyelik ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız dilerseniz bu konu altından bize yorum olarak bunu bildirebilirsiniz. Yada direk tempobet iletişim sayfasına girerek canlı destek bağlanabilirsiniz. Tempobet iletişim bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Aşağıda Tempobet iletişim mail ve numara bilgileri yer almaktadır.

Müşteri Destek: destek@tempobet.com Pazarlama Departmanı: marketing@tempobet.com Bayilik Programı: bayilik@tempobet.com itiraz ve Geri Bildirim: sikayet@tempobet.com Tel: +44 207 193 00 48 Faks: +44 207 900 35 06 Posta adresi: Tempo Gaming Ltd 145-147 St. John Street London EC1V 4PY England Kayıtlı Ticari Marka: 008331878 iddaa Lisans: 1668/JAZ

buton