Tempobet Ukash İle Para Yatırma

iddaa Siteleri 25 Ocak 2015, 12:51 Tempobet Ukash İle Para Yatırma

Merhaba arkadaşlar bugünkü yazımda sizlere ukash ile Tempobet iddaa sitesine para yatırma anlatacağım. İlk olarak yapmanız gereken güvenilir bir ukash kart satış sitesinden kod almaktır. Türkiye’nin en güvenilir ukash satış firması olan Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş bu konuda sizin için en iyi tercihtir. Deneme için ben 100€ ukash kodu satın aldım kod ” 6337187649590079231″ 19 haneli bir koddur gördüğünüz gibi değeri 100 dür. Şimdi yapmamız gereken işlemleri aşağıda sırasıyla resimli olarak analatacağım.

Sağdaki resimde gördüğünüz gibi üst menüden para yatırma sekmesine gelerek ukash tıklıyoruz.

Önümüze ukash para yatırma sayfası çıkıyor iki adet boş yer görüyoruz bunların bir tanesi “Ukash kart numarası:” diğer bölüm ise ” Yatırılacak Miktar:” ukash kart numarası yazan kısma 19 haneli yukarıda örnek olarak gösterdiğim pin kodunu gireceğiz. Yatırılacak miktara ise kaç euro ukash aldıysanız miktarını yazacaksınız. 100 euro ukash aldım aşağıda resimde göreceğiniz gibi miktarınıda yazdım.

Yatır Bastıktan sonra aşağıdaki resim karşınıza çıktıysa ukash ile para yatırma işleminiz tamamlanmıştır. Demektir.

 

Tempobet ukash para yatırma ile sorun yaşayanlar bu konu altına itirazlerini bildirebilirler.

Tempobet İle İlgili Diğer Konularımız

>> Tempobet Nasıl Üye Olurum

>> Tempobet Giriş Linki

Ek olarak sizlere önereğim güvenli ukash kart satış sitesi olarak www.karttr.com güvenilir ve yasal ukash satış sitesidir ve yine orion ön ödemeli firmasına bağlıdır. Tempobet ukash ile para yatırma limiti 10.000 ‘dir daha fazla günlük ukash yatırımı yapamazsınız.

buton