Tipobet 200 – Tipobet yeni adresi Tipobet200

Avrupa iddaa firması Tipobet’in adresi Tipobet200 olarak değiştirildi. Tipobet giriş için artık Tipobet 200 adresini kullanmanız gerekiyor. Çünkü bir önceki adres olan Tipobet100’e artık erişilemiyor.

Tipobet’e giriş için tıkla!!!

Tipobet100 TİB tarafından engellendi. Tipobet’in engellenmesinin sebebi yurt dışından faaliyet gösterip Türkiye’den müşteri kabul etmesidir. Çünkü Türkiye’de iddaa oynatma lisansı sadece iddaa kurumunda bulunuyor. Online iddaai de iddaa lisans şartlarını yerine getiren sitelere veriyorlar. Bu nedenle Türkiye’de Bilyoner, Nesine, Tuttur, Oley, Misli vs. gibi siteler dışında online iddaa lisansına sahip siteler bulunmuyor. Bu siteler Türkiye’de online iddaa için yetkili siteler. Ancak Türk iddaaçiler gerek düşük oranlar gerek iddaa çeşitliliği açısından yurt dışından yayın yapan siteleri daha çok tercih ediyorlar. Tipobet de Türkiye’de oldukça fazla sayıda müşteriye sahip bir site. Uzun süredir Tipobet100 engellenmeden hizmet vermeye devam ediyordu. Ancak 8 Ocak 2016 Cuma günü bu adres engellenince Tipobet firması yerine Tipobet 200 sitesini açtı. Tipobet giriş için bu adresi tarayıcınıza yazıp girmeniz gerekiyor. Tipobet yeni adres bilgilerini site site aramak zorunda kalmadan sağdaki tablodan giriş linkine tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Tipobet.com firmasının Türkçe adresini Tipobet200 olarak değiştirmesinin tek sebebi önceki adresin engellenmesidir. Adres değişikliğinin üyelerin kafasında soru işareti bırakmasına gerek yok. Tipobet bunu üyelerini düşündüğü; siteye kesintisiz giriş yapabilmelerini sağlamaya çalıştığı için yapıyor. Çünkü Tipobet üyeleri eski adrese giremedikleri için siteyi kullanamıyorlar. Tipobet200 adresinin aktif olması siteye tekrar üye olmanızı gerektirmiyor. Daha önceden kayıt olduğunuz Tipobet üyelik bilgileriniz ile aynı şekilde yeni adreste de hesabınıza girebilirsiniz. Tipobet200 adresine yeni üye olup ilk defa para yatıracaksanız en az 365 TL yatırmanızı öneririz. Çünkü ilk para yatırma miktarınıza göre Tipobet size 365 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonu veriyor.

Yazı etiketleri: tipobet giriş • tipobet yeni adres

10 Ocak 2016 Yazıldı Tipobet iddaa

buton