Tipobet 300 – Yeni Tipobet adresi Tipobet300.com

Avrupa’nın en çok tercih edilen iddaa sitelerinden biri olan Tipobet geçtiğimiz günlerde adresini www.tipobet300.com olarak değiştirdi. Çünkü bir önceki Tipobet giriş adresi Tipobet200.com TİB tarafından erişime engellendi.

Türkiye’ye yönelik online iddaa hizmeti veren Tipobet kendi sayfasında da belirttiği gibi Avrupa’da 3000’den fazla ofiste fiziki iddaa hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerin yanında oldukça popüler bir iddaa sitesi de mevcuttur. Online iddaa, canlı iddaa, sanal iddaa, canlı gazino, poker, 3d slot, live games ve tombala hizmetlerinin yer aldığı Tipobet internet sitesinde dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda iddaalarınizi yapabilirsiniz. Tipobet mobil site ile bilgisayara bağımlı kalmadan iddaa oynayabilirsiniz. Tipobet mobile sitesi de Tipobet300.com üzerinden hizmet veriyor.

Tipobet 300 adresinin yayına girmesi sırasında eski adrese erişemeyen birçok üye iddaa yapamadı. Tipobet firması adres değişikliğini mail ve sms yoluyla duyurmuş olsa da bundan haberi olmayan birçok ziyaretçi sitemizden yeni adres bilgisini talep etti. Bundan sonra yaşanacak engellemede site adresini araştırmaya gerek kalmadan sitemizdeki Tipobet giriş linklerine tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki bu bağlantılar sizi Tipobet iddaa sitesi en güncel adresine otomatik olarak yönlendirecektir. Tipobet300 kullanımı veya sorunlarınızla ilgili desteğe ihtiyaç duyarsanız bu yazının altından bize ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: tipobet giriş • tipobet yeni adres

10 Şubat 2016 Yazıldı Tipobet iddaa

buton