Tipobet 401 – Tipobet giriş Tipobet401.com

Alman iddaa devi Tipobet iddaa sitesinin Tipobet300 ve Tipobet500 adresleri engellendi. Tipobet yeni adresi olarak Tipobet401.com açıldı.

Alman menşeili iddaa sitelerinden birisi olan Tipobet birkaç yıldır Türkiye iddaa pazarına yönelik hizmet veriyor. Bu süre zarfında Tipobet.com olarak piyasaya giren firma zamanla adres değiştirmek zoruna kaldı. Çünkü açılan her adres TİB tarafından erişime engellendi. Uzun süredir Tipobet300 adresi kullanılıyor ve yedekte Tipobet500 tutuluyordu. Ancak dün akşam saatlerinde bu her iki adrese de engelleme geldi. Tipobet giriş adresi bu nedenle Tipobet 401 olarak güncellendi.

Tipobet iddaa sitesine en kolay yoldan ulaşmak için üstteki butona tıklayabilirsiniz. Bu butona tıklayarak Tipobet’e yeni üye olacak kullanıcılarımız 10 TL bedava iddaa ve 365 TL ilk üyelik promosyonu promosyonundan yararlanabilirler. Tipobet iddaa sitesine tarayıcınız üzerinden direkt olarak giriş yapmak için adres çubuğuna Tipobet401.com yazmanız yeterli olacaktır. Tipobet iddaa sitesinde güvenle iddaa oynayabilirsiniz. Tipobet piyasadaki en yüksek oranları sunan siteler arasında olup çok kısa sürede para çekim işlemleri hizmeti vermektedir.

Yazı etiketleri: tipobet giriş • tipobet yeni adres

14 Mayıs 2016 Yazıldı Tipobet iddaa

buton