Tipobet Para Yatırma

iddaa Siteleri 30 Ağustos 2015, 21:13 Tipobet Para Yatırma

Tipobet iddaa sitesi Tipobet365 olarak hizmet vermektedir. Sitenin güncel giriş adresi www.tipobet100.com olarak yayındadır. Site adres değişikliğinin nedeni ise ülkemizin yasaları gereğidir. TİB tarafından yabancı kaynaklı siteler belli aralıklar ile engellenmektedir. Üyelerinin mağdur olmaması için Tipobet iddaa sitesi anında yeni alan adına geçiş sağlar. Tipobet para yatırma limitlerine bakacak olursak; Banka Havalesi ile para yatırmak isteyenler en az 100 TL, Cepbank ile para yatırmak isteyenler en az 100 TL, Eco Payz ile para yatırma işlemi yapmak isteyenler 50 TL, Ukash ile Para Yatırma işlemi yapmak isteyenler ise en az 10 Euro olarak işlem yapabilir. Bu yollar dışında ise şu yöntemler ile de Tipobet para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz;

  • Paysafecard İle Para Yatırma= Bu yol ile yapmış olduğunuz para yatırma işlemlerini banka havalesi yolu ile çekmek istiyorsanız yatırmış olduğunuz tutarı en az 1.30 oranıyla bir defa çevirmeniz gereklidir. Para yatırma işlemi anında gerçekleşmektedir ve komisyon alınmaz.
  • NETELLER İle Para Yatırma= Bu yol ile para yatırma işlemi sağlayan kullanıcılar para çekme işlemlerini online yöntemler ile yahut e-cüzdan ile yapabiliyor. Komisyon alınmayan bu işlem anında gerçekleşiyor.
  • Kredi Kartı İle Para Yatırma= Kredi kartınızla SSL güvenlik sistemi dahilinde en az 100 TL Tipobet para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile işlem yapabilmek için 3D güvenlik sisteminin açık olması gereklidir. Bu sistem açık değilse bankanız müşteri hizmetleriyle görüşerek açtırabilirsiniz.

görüldüğü üzere Tipobet para yatırma işlemleri son derece çeşitlidir. İstediğiniz her yol ile anında hesabınıza para yatırabilir ve para çekme işlemi yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun oluşması halinde ise canlı hizmetten destek alabilirsiniz.

buton