Tipobet promosyonları

iddaa Siteleri 30 Ağustos 2015, 21:22 Tipobet promosyonları

En güvenilir iddaa siteleri arasında yer alan Tipobet365 ile sizde yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Para yatırırken bile kazandıran Tipobet promosyonlarına göz atalım.

İlk Üyelik promosyonu= İlk üyelik işlemlerini tamamlayıp hesaplarına ilk para yatırma işlemini yapan üyeler tam 365 TL ilk üyelik promosyonu kazanıyor. %100’e kadar verilen bu promosyon ile ilk para yatırma işleminiz de 365 TL yatırmanız halinde 730 TL bakiyeniz oluyor. Bu promosyontan yararlanmak için ise yatırmanız gerekli olan en düşük limit 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu promosyon ile kullanıcılar en fazla 365 TL kazanabiliyor. Para çekme işlemi yapmadan önce ana paranızı 1.05 oran ile bir defa çevirmeniz gereklidir. Kazandığınız promosyonu ise 10 katı olacak şekilde en az 2.00 oran ile çevirmeniz gerekli. Bu işlemlerden sonra promosyonunuzu çekebilirsiniz. Bunun dışında Tipobet promosyonları ise şu şekildedir;

  • Rakeback %50 promosyon= Poker masalarında ödediğiniz komsiyonların bir bölümü bu promosyon sayesinde size geri verliyor.
  • Canlı gazino %15 Discount= Canlı gazino oyunlarında gün içinde ki kayıplarınız için %15 promosyon ödemesi yapılmaktadır. Gün içinde 100 TL para yatırma işlemi yapmanız gereklidir. Ve bu parayı gazinoda kaybetmeniz halinde %15 geri ödeme yapılmaktadır.
  • gazino Yatırım promosyonu= Gün içinde gazino oyunlarına 100 TL yatırım yapmanız halinde %10 promosyon sizin oluyor.
  • %10 Kayıp promosyonu= Spor iddaalarınde geçerli olan bu promosyontan yararlanmak için 100 TL yatırmanız gereklidir.
  • Astropay %7 Yatırım promosyonu= Astropay kart ile yapmış olduğunuz tüm para yatırma işlemleri için %7 promosyon sizin oluyor. Bu promosyonu elde etmek için bir kural yoktur sadece Astropay card ile para yatırma işlemi yapmanız yeterlidir.

buton