Tipobet365

iddaa Siteleri 25 Ağustos 2015, 23:09 Tipobet365

Günümüzde reklamlarıyla çok fazla dikkat çeken tipobet365.com iddaa şirketi hakkında sizleri bilgilendireceğim. İlk olarak tipobet iddaa şirketinin güncel giriş adresi tipobet365.com adresinden giriş yapıp iddaa ve canlı gazino oyunlarından yararlanabilirsiniz.

Tipobet365.Com Hakkında 

Tipobet iddaa firması 2014 yılında iddaa ve canlı gazino sektörü altında hizmet vermeye başlamıştır. 2 yıla yakın süredir kesintisiz hizmet vermekte olan bir iddaa bürosudur tipobet.

Uluslararası bir iddaa firmasıdır. Avrupa genelinde 2800 den fazla ofis ile teknolojiye hakim bir firmadır. Yoğunluk olarak Almanya  , İngiltere , Kazakistan , Gürcistan  ve belçikada bet ofisleri bulunmaktadır. Aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde.

 

Tipobet bugüne kadar müşterilerine eğlenceli , adil ve güvenli bir ortamda oyun oynama imkanı sunmuştur. 7/24 online hizmet vermektedirler.

Avrupa Birliğinde kayıtlı ticari bir markadır. Tipobet365® ve Tipobet365 logosu, Tipobet Ltd’in kayıtlı ticari markalarıdır. Tipobet365, Hollanda Antilleri kanunlarına göre düzenlenmektedir. Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgiyi www.tipobet.com adresinden öğrenebilirsiniz.

iddaa Lisans: 105936 iletişim için lütfen destek@tipobet365.com

Tipobet Güncel Giriş Adresi

Güncel giriş adresi tipobet365.com adresinden giriş yapabilirsiniz. Tib yediği anda güncel giriş adresini bizlerden öğrenebilirsiniz. Tipobet giriş için tıklayın

Tipobet365 Firması Güvenilir mi?

Almanya’da bilinen bir iddaa firmasıdır Tipobet. Güvenilir bir iddaa şirketine bağlı olduğu için ödemelerde sorun yaratmayacağına inanmaktayız. Küçük miktarlarla tipobet365 iddaa bürosunu deneyebilirsiniz.

Tipobet Spor iddaaları promosyonları

  • Kombine promosyonu
  • %10 Kayıp promosyonu

Tipobet Canlı gazino promosyonları

  • %15 Discount
  • gazino Yatırım promosyonu

Tipobet365 Para Yatırım promosyonu

  • Astropay İle Yatırımlarda %7 para promosyonu
  • %100 İlk üyelik promosyonu 365 TL

promosyon detayları için tipobet365.com ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Tipobet Müşteri Hizmetleri

Tipobet iddaa firması 7/24 aktif olarak sizlere hizmet vermektedirler. Canlı yardıma bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Tipobet iddaa Bölümü

iddaa bölümünde tipobet365 spor iddaa kısmı için söyleceğimiz diğer iddaa sitelerine göre çok daha sadece ve anlaşılır bir yapıya yani tasarıma sahip olması dikkat çekiçi bir özelliğidir. Çoğu iddaa sitesi karmaşık yapıya sahip tipobet iddaa bürosu burada büyük bir fark sağlamaktadır. Spor iddaaları oranları diğer firmalara göre yüksek olması iddaa severlerin dikkatini çekmektedir. Tipobet iddaa firmasının eksik kılan özelliklerden biri canlı iddaa seçeneklerinin az olması sadece.

Tipobet Para Yatırma Ve Para Çekme Ödeme Seçenekleri

Tipobet hemen hemen her iddaa bürosu gibi en az para yatırma limiti 50 TL olarak müşterilerine belirtmiştir. Tipobet iddaa firması para yatırımlarında kullandığı aktif yöntemler şu şekildedir: Banka Havalesi , Ukash ,Ecocard , Kredi kartı , Cep Bank , Cep Cüzdan , Paysafecard , Neteller ve Paykasa kart yakında aktif olacaktır. Minimum para çekme limiti ise 200 TL’dir. Belge istemeyen bir iddaa firmasıdır. Sadece kredi kartı ile yatırımlarda ve çekimlerde güvenlik nedeniyle bazı evrakları istemektedirler.

Tipobet itiraz

Tipobet ile internet üzerinden araştırma yaptığımızda fazla bir itiraz görememekteyiz.

itiraz 1. Tipobet iddaa firması parama el koydu 19 bin ve 21 bin çekim talebi verdim siteye giriş yapamadım üyeliğim silinmiş durumdaydım. Müşteri temsilcisiyle iletişime geçtiğim zaman hesabınız incelemeye alındığını ve 72 saat içerisinde geri dönüş yapılacağını söylediler. 7 gün geçti ama tipobet iddaa firması bana dönüş yapamdı.

Tipobet iddaa firması hakkında olumlu ve olumsuz düşünceleriniz bizlere yorum olarak gönderebilirsiniz.

Tipobet Üye Olmak İçin TIKLA

buton