TLNakit

TLNakit Nedir?

TLNakit hızlı, güvenilir şekilde para yatırma ve ödeme yapma işlemleri ile kullanılan bir ön ödemeli sistemdir. E-cüzdan alarak kullanılır ve son derece kolay şekilde satın alınır.
Tüm bankalarla anlaşmalı olan sistemde istediğiniz bir bankayı kullanarak para aktarımı yapabilirsiniz. İşlemlerin sorunsuz olması için havale yönteminde her zaman gerekli bilgileri girmeniz gerekecektir. En son yeniliği ise Garanti Bankası ile çalışmaktır. Üstelik TLnakit için cepbank da kullanabilirsiniz. Bunun için işlem süresi 15 dakika kadar olacaktır. TLnakit kullanarak paranızı hemen banka haseabınıza aktarıp çekebilirsiniz.

TLNakit Nereden Satın Alınır?

Bu ön ödemeli e-cüzdan kartını almak için önce tlnakit com adresine girerek en alt sağ kısımda bulunan bölümden siteye üye olmalısınız. Burada sizden istenen detayları eksiksiz şekilde doldurmanız gerekir. Kişisel olarak kullanacağınız bilgileri doğru şekilde girdikten sonra katydet tuşuna basmalısınız. Bundan sonra cep telefonu numaranıza bir kod gelecektir. Bu aktivasyon kodunu sisteme girdikten sonra üyeliğiniz aktif şekilde başlayacaktır. Kartı üretebilmek için öncelikle para yatırmanız gerekir. Bunun için hesap numaraları tuşuna basın ve hemen kullandığınız bankadan havale yapmak için istenilen bilgileri doldurun. Kısa süre sonra hesabınıza aktarım gerçekleşecektir ve bu şekilde kartınızı üretebilirsiniz.
Kart üretmek için hemen ana sayfaya gelerek kartlar tuşuna basınız. Kart oluştur kısmına geldiğinizde tutar bilgisini yer alan kutucuğa giriniz. Tutarı sisteme girdikten sonra sayfanın alt kısmında referans numarasını göreceksiniz. Bununla biirlikte kartın sistemde yer aldığı bilgisi de yazılı olacaktır. Bu şekilde kartı satın almış olursunuz ve sanal kartınız hazır hale gelir. Kart kısmında ise var olan bakiyeniz ve 19 haneli digital kodunuzu görebilirsiniz. Sitelerde TLnakit kullanmak için bu digital kodu siteye girmeniz yeterli olacaktır. iddaa sitelerine en iyi şekilde hızlı ve güvenilir para gönderip çekebilirsiniz.

TLNakit Hangi iddaa Sitelerinde Geçerli?

TLnakit ile tüm iddaa sitelerinde anında işlem yapabilirsiniz. Tüm sitelerde en az para yatırma limiti 20 TL’dir.
Sitelerde para yatırma işlemleri en fazla iki dakika içinde gerçekleşeceği gibi para çekme işlemleri de kullanılan sitenin formatına bağlı olarak birkaç saat ile 24 saat arasında değişiklik göstermektedir.
TLnakit hesabınıza para aktarımı sağladıktan hemen sonra bankanıza hesabınızdaki tutarı aktararak zamanında komisyonsuz olarak para çekimi yapabilirsiniz.

iddaa SitesiTLNakit promosyonuSiteye Git Yok Yok Yok Yok Yok Yok Yok Yok Yok Yok

buton