Vevogaming Detaylı İnceleme

iddaa Siteleri 21 Mart 2016, 12:46 Vevogaming Detaylı İnceleme

İnternet üzerinden iddaa sektöründe 2014 yılından itibaren gittikçe tanınmaya başlayan Vevogaming, bu sektörde spor iddaaları, canlı iddaaler, sanal iddaaler gibi sporlarla ilgili dalların yanında gazino, canlı gazino ve ayrıca bir poker bölümü ile iddaa ve gazino tutkunlarına her yönden hizmet vermeye çalışan hazır alt yapı kullanıcısı sitelerden biri olarak gözümüze çarpıyor. İncelediğiniz zaman eğer ki iddaa oynatma siteleri içerisinde uzun yıllardır geziyorsanız ve bu sektöre aşinaysanız kullanış olarak sitenin yabancı gelmediğini ve mantık olarak da bir site grubuna benzediğini fark edeceksiniz.

Birçok girişimci yeni dönem sitelerde tercih edildiği gibi Vevogaming de çevrimiçi iddaa pazarına girişini ProNet Gaming’in tecrübelerinden yararlanarak ve hazır hizmetleriyle beraber bir an önce piyasada tanınabilmek için PNG hazır iddaa sitesi çözümlerinden faydalanmış bir sitedir. Canlı gazino, mobil uyumluluk ve lisans gibi sermaye isteyen ve uğraş vermeniz gereken konuları bu sayede çok daha hızlı çözebildiklerinden dolayı siteler sektöre bu şekilde hızlı bir giriş yapmayı oldukça mantıklı buluyorlar.

Lisans

Vevogaming her ne kadar teknik konularda ve site alt yapısı olarak PNG hizmetleri kullanıyor olsa da bu şirketin hazır hizmetlerini kullanan birçok sitenin yaptığı gibi PNG’in Curacao’dan aldığı lisans belgesini kullanmıyor ve onun yerine Karadağ yani Montenegro’dan, E-gazino Karadağ ve VConsultacy tarafları arasında Ocak 23 2015 tarihinde gerçekleşen anlaşma sonucunda alınan AA-0546 seri numaralı ve 117-01/12 sayısal numaralı lisansın çalıştırıcısı konumunda görünüyor. Asıl hedef pazarı Türkiye olan site lisans almak konusunda zorunluluğu bulunan İngilizce dil desteğinin yanında Türkçeden başka herhangi bir dil desteği sunmak gibi bir düşüncede değil.

Hoş Geldin promosyonu Ne Kadar?

ProNet Gaming üyesi ve piyasaya 2014 senesi girişli olan Vevogaming çevrimiçi iddaa oynama sitesi ilk kez havale ya da Cepbank ödeme yöntemlerinden biri ile yatırım işlemi gerçekleştiren herkese sunduğu bu ilk yatırım promosyonu ile 250 TL’ye kadar promosyon veriyor.

Alt sınırı 40 TL olan bu hoş geldin promosyonundan tam verim alabilmek için siteye ilk yatırım işleminizi 1000 TL gibi ciddi bir miktar ile gerçekleştiriyor olmalısınız. Bu da ilk kez yatırım yaptığınız bir siteye genelde yatırmak istemeyeceğiniz bir miktardır. Ayrıca %25 gibi oldukça düşük bir promosyon oranı ile sunulan bir promosyontur.

promosyon Çevrimi

%25 promosyon oranıyla sunulan Vevogaming’in hoş geldin promosyonunu elde edebilmek için öncelikle ilk kez Cepbank ya da havale yöntemleriyle yatırım yapıyor olmalısınız. Daha sonra yatırdığınız bu miktarı en az 1.50 oranla -kombine kuponlarda en az 1.60 olmalı- işleme sokup bir kupona yatırmalısınız. Daha sonra kazandığınız promosyonunuzu 10 katı ile en az 2.00 orandan çevirim şartına tabi tutmalısınız. promosyonunuzu edinmek için canlı destek birimiyle görüşmeniz gerekecektir.

Mobil Uyumluluk

Hızla gelişen teknolojilerle beraber iddaa oynatma piyasası da büyüdü ve bu teknolojilerden nasibini aldı. Artık her yerden iddaa yapmak ya da oynamış oldukları kuponları kontrol edebilmeyi isteyen iddaa severlerin isteklerini siteler mümkün olan en iyi şekilde yerine getiriyor. Aynı zamanda hazır iddaa sitesi alt yapılarının da piyasaya girmesiyle beraber lisanslı bir iddaa sitesi oynatmak da mobil bir sürüme sahip olmak da eskisinden çok daha kolay bir hal aldı.

Bilgisayarlarınızdan girdiğiniz adreste herhangi bir değişiklik yapmadan mobil aygıtlarınızla da siteye erişebilirsiniz. Bundan sonra karşınıza çıkan ilk ekranda iddaa sitesini masaüstü sürümü ile mi yoksa mobil sürümü ile mi kullanmak istediğini soran bir ekranla karşılaşıyorsunuz. Bu ekran bütün ProNet Gaming alt yapısını kullanan sitelerde aynı şekilde gelişir. Daha sonra mobil sürüm ile devam etmek isterseniz karşınıza Spor iddaaları, canlı iddaaler, gazino ve canlı gazino bölümlerini bulunduran bir mobil sayfa gelecektir. Bu ekrandan isterseniz yeni iddaalarınizi yapabilir isterseniz iddaalarınizi kontrol edebilirsiniz.

Canlı iddaa

Tenis, futbol, buz hokeyi, basketbol, hentbol, beyzbol, bowling ve kriket, ragbi gibi ülkemizde fazla tutulmasa da dünya çağında oldukça oynanan spor dallarında canlı iddaaler yapabilirsiniz.

Para Yatırma Seçenekleri

Banka Havalesi: 50 TL alt sınır ile en yüksek alt sınırlı ödeme yöntemi olan havale işlemlerinizin ortalama 5 dakika içerisinde halledildiği belirtilmiş.

Cepbank: 20 TL alt sınırı bulunan bu ödeme yöntemi ile yaptığınız işlemlerin tamamlanma süresi ise 20 dakika kadar sürebiliyor.

Ecopayz-Bocash-Skrill-TLNakit: 20 TL alt sınıra sahip bu ödeme yöntemlerinde ise işlemleriniz anında gerçekleşir.

Müşteri Hizmetleri

Site içerisinde iken sayfanın sağ üst bölümünde bulunan kısımdan destek ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

buton