Vogbet iddaa Sitesi

Yeni açılan iddaa sitelerinden biri olan vogbet kendine özel tasarımı ile dikkat çekmekte.Bu tasarım biraz pronet sitelerini andırsada sitenin pronetgaming sitesi olmadığı belli.Vogbet sitesi sitede yer alan bilgilere göre curacou lisansına sahip bir site.Sitede bir çok para yatrma yöntemi bulunmasına rağmen ecocardın bulunmaması site için büyük bir eksik olmuş.Bunun yanında sitede dikkatimizi çeken diğer bir şey ise canlı gazino ve sanal sporlar linkine tıklandığında herhangi bir sayfanın açılmaması oldu.Bir site için canlı gazinonun finansal açıdan ne denli önemli olduğunu düşünürsek bu site için büyük bir eksik.Bunun yanında öğle vakitlerinde canlı yardıma girmemize rağmen sorumuza herhangi bir cevap verilmedi ve hemen ardından canlı yardımın meşgul olduğu yazdı.Canlı yardımında site için önemini düşünürsek bu eksikler bir an önce düzeltilmeli.

Vogbet Spor iddaa Sahisleri ve Canlı iddaa

Vogbet spor iddaaları bölümünde ağırlıklı futbol olmak üzere yaklaşık 10 spor dalına iddaa yapmak mümkün.Çoğunlukla major ligler iddaae alınmış olup alt liglerde eksiklik bulunmakta.Bu liglerde eklenerek musabaka sayısı artırılabilir.iddaa oranları için ortalamalarda demek mümkün.Canlı iddaatede yine musabaka sayısı azlığı dikkat çekmekte olup iddaaoranları yine ortalamalarda.

Vogbet gazino ve Diğer Bölümler

Baştada bahsettiğim üzere canlı gazino linki bulunmasına rağmen çalışmamakta.Bu büyük eksik bir an önce düzeltilmeli.Vogbet gazino bölümünde ise netent ve tigergames oyunları bulunmakta.Netent gibi kaliteli slot sağlayıcısının oyunlarının bulunması artı bir özellik.Yine bahsettiğimiz üzere sanals porlar linki çalışmamakta ve o bölüme ulaşılamamakta.

Vogbet Para Yatırma ve Çekme

Vogbete aşağıda verilen yöntem ve belirtilen minumum miktarlarla para yatırmanız mümkün.

 • Havale ile minumum 30 tl.
 • Kredi kartı ile minumum 25 tl.
 • Astropay ile minumum 60 tl.
 • Cepbank ile minumum 50 tl.
 • Bitcoin ile minumum 25 tl.

Vogbet sitesinden sadece havale ile minumum 100 tl çekim yapabilirsiniz.

Vogbet promosyonlar

 1. 250 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 tllik yatırmlarınıza %100 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 10 kez olarak belirlenmiş.Kombine kuponlardada bir musabakasın oranı en az 1.80 olmalı diye belirtilmiş.
 2. Salı günü yatırmlara %25 promosyon.Salı günü yapacağınız yatırmlara %25 promosyon verilmekte olup promosyon çevrim şartı en az 1.80 orandan 2 kez olarak belirtilmiş.Bu oldukça hafif bir şartı.
 3. Nba %20 nakit iade.Nba kuponlarnda kaybetiğiniz miktarın %20 size iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
 4. Cumartesi pazar yatırımlara %10 bonsus.Bugünlerde yapacağınız yatrımlara %10 promosyon veriliyor.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 2 kez.
 5. Astropay %15 yatırım promosyonu.Astropay yatırımlarına %15 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
 6. Şampinyonlar ligi ve euroleague %10  kayıp promosyonu.Bu liglerde yapacağınız kuponların kaybetmesi halinde %10 geri iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Vogbet Genel Değerlendirme

Tasarımı ile hoşumuza giden site bazı eksikleri ilede dikkatimizi çekti.Bunlar ecocardın olmaması bazı linklerin çalışmaması canlı yardımın gündüz vakti bile kesintiye uğraması vs.Bu nedenle bu eksiklerini bir an önce tamamlamalı ancak böyle piyasaya kendini kabul ettirebilecektir.Yeni olması nedeniyle her yeni site gibi dikkatli olunmasında fayda var.Sizinde vogbet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton