Wonclub 55 – Wonclub yeni giriş adresi Wonclub55.com

Wonclub iddaa sitesi geçtiğimiz haftalarda TİB tarafından erişime engellendi. Wonclub iddaa sitesinin yeni adresi ise Wonclub55.com oldu.

Wonclub Yeni Adresi

Curacao Komisyonu tarafından lisansı bulunan Wonclub iddaa sitesinin kaçak iddaa seçenekleri mevcuttur. Spor ve canlı iddaaler adına yüksek oranlar ile kaçak iddaa hizmetleri verilmektedir. Kaçak olmasında ki sebep ise Türkiye üzerinden izinlerinin bulunmamasıdır. Sitenin ülkemiz tarafından izinlerinin olmaması engeller yaşamasına sebep olmaktadır. Engellerin adresi ise izinleri Türkiye merkezli olmayan tüm illegal siteler adına olmaktadır. Bu engeller adına TİB kurumu anında işlem görmektedir. Bu sebepten dolayı da önceden alınmış bir takım tedbirler bulunmaktadır. Wonclub güncel adresi Wonclub 55 ile Türkiye piyasasında yer almaya devam etmektedir. Sitenin diğer bir engellenme durumuna kadar geçerli adresi bu olmaktadır. Yine bu adresi üzerinden iddaa yapmanız ya da gazino oyunlarından faydalanmanız sağlanmaktadır. ‘Kayıt ol’ seçenekleri ile siteye katılımcı olabilir ve yararlanabilirsiniz.

Wonclub Giriş Adresi Hakkında

Wonclub55 adresi yeni girişler adına tek geçerli uzantısı olmaktadır. Bu seçenek dışında herhangi bir adresten ulaşmanız mümkün değildir. Sitenin alan adını taramanız halinde anında ulaşabilirsiniz. Ulaşımlar adına DNS ayarlarına da yer vermenize gerek yoktur. Sitenin yardım seçeneklerinin de aynı şekilde verildiğini göreceksiniz. Yardım hizmetleri adına da saat sabah 10.00 ile gece 00.00 aralıkları geçerli olmaktadır. Sitenin müşteri hizmetleri adına;
• Canlı destek hattı ile görüşmelere yer verebilirsiniz.
• Sitenin mail adresleri de görüş veya önerilerinizi aktarma talihınız bulunmaktadır.
• Geçerli telefon numarasının da olması güvenilir yapısını göstermektedir.
Müşteri hizmetleri adına titiz çalışmalara sahip olduğunu göreceksiniz. Bu hizmetler sayesinde özellikle ödemeler adına sorun yaşamazsınız. Para yatırma veya para çekme işlemleri öncesinde bilgi almanız faydalı olacaktır. Neticesinde mağdur olmadan finansal işlemleriniz yapılacaktır. Sitenin yeni adresinde de ödemelerin ücretsiz olarak ele alınması sağlanmaktadır. Gerek üyelikler gerekse ödemeler adına ek ücretlere yer verilmemektedir.

Not: Wonclub bundan önce wonclub.com, wonclub33.com ve wonclub44.com adreslerini kullanmıştı.

Yazı etiketleri: wonclub giriş • wonclub yeni adres • wonclub33 • wonclub44

29 Haziran 2016 Yazıldı Wonclub iddaa

buton