Wsbets 7 – Yeni Wsbets adresi Wsbets7.com

Curacao lisanslı iddaa sitesi Wsbets’in bir önceki adresi olan wsbets22.com engellendi. Bu adresin engellenmesinin akabinde yerini wsbets7.com adresi aldı.

Birçok iddaa sitesinin alt yapısını da sağlayan Media Enternainment N.V lisansı ile hizmet veren Wsbets iddaa sitesi uzun bir süredir Türk iddaa sektöründe yer alan bir sitedir. Wsbets bazı diğer iddaa siteleri kadar büyük ve tanınır olmasa da oldukça güvenli işlem sunmaktadırlar. Wsbets özellikle para çekme konusunda hızlı ve güvenilirdir ki iddaaçiler en çok bu konuya önem verir. Wsbets Curacao yasalarına göre denetlenen ve lisanslı bir firmaya ait ancak Türkiye’de online iddaa lisansları bulunmadığı için engelleniyorlar.

Wsbets22 adresinin engellenmesi sonucunda siteye giriş sıkıntıları yaşandı. Çünkü yeni adres bilgisine sahip olmayan wsbets üyeleri siteye girmek istediklerinde engelleme sayfası ile karşılaştılar. Hatta birçok ziyaretçimiz Wsbets’in kapandığını zannetmiş ve bize bu konuda birçok mesaj attılar. Wsbets kapanmadı sadece yerini başka bir adrese yani Wsbets 7 alan adına bıraktı. Önceki adrese DNS ayarlarınızı elle yapılandırmışsanız giriş yapmaya devam edebilirsiniz. Ama hemen hemen herkes otomatik DNS kullandığı için Wsbets giriş için tarayıcınızın adres çubuğuna Wsbets7 yazmanız gerekiyor.

Wsbets7 adresine üstteki linkimiz üzerinden üye olursanız 200 TL’ye kadar %100 oranında ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. İlk üyelik promosyonunuzu aldıktan sonra Wsbets’te toplam 9 para yatırma yönteminde %5 ile %15 arasında promosyon kazanabilirsiniz. Siz de ayrıcalıklı, hızlı işlemler ve yüksek oranlarla hizmet almak istiyorsanız wsbets iddaa sitesi sizin için biçilmiş kaftan.

Yazı etiketleri: wsbets giriş • wsbets yeni adres

22 Şubat 2016 Yazıldı Wsbets iddaa

buton