Wsbets 70 – Wsbets yeni adresi Wsbets70.com

Eski ismiyle WorldStarBetting yeni ismiyle Wsbets iddaa sitesinin Wsbets7.com adresi 13 Mayıs 2016 tarihinde bloklandı. Wsbets yeni adresi olarak Wsbets firması Wsbets70.com alan adını belirledi.

Curaçao lisanslı iddaa sitlelerinden birisi olan Wsbets uzun yıllardır Türkiye’de hizmet veren güvenilir iddaa sitelerinden birisi olarak öne çıkıyor. Media Enterainment N.V tarafından sağlanan lisansla hizmet veren site uzun bir süre engellenmeden yayın hayatına başladıktan sonra belirli zaman aralıklarında engellenmişti. Hatta 19 Şubat 2016’da Wsbets22 engellendijten sonra yerini alan Wsbets7 3 ay boyunca engellenmeyen bir iddaa sitesi olarak rekor kırmıştı. Ama bu durum fazla sürmedi ve bu giriş adresi de bloklandı. Wsbets giriş adresi engellendikten sonra birkaç saatliğine siteye erişim sağlanamadı. Çünkü otomatik DNS kullanan bilgisayarlar engelli sitelere direkt olarak giremiyorlar. Wsbets 70 açıldıktan sonra site duyuruyu yapana kadar üyeler birçok siteye girip yeni adresi aramak zorunda kaldılar.

Neyseki Wsbets firması tüm üyelerine yeni adreslerinin Wsbets70 olarak güncellendiğini duyurdu ve üyeler rahat bir nefes aldılar. Wsbets sitesinin adres değiştirmesinde kafanızda herhangi bir soru işareti olmasın. Adres değiştirmese bu siteye giriş yapamazsınız, adres değişiyorki üyeler Wsbets iddaa adresine kolayca ve engelsiz olarak ulaşabilsinler. Wsbets eski bir site olduğu için daha önceden burada açılmış bir üyeliğiniz olabilir. Yeni adreste de hesabınıza eski üyelik bilgileriniz ile girebilirsiniz. Eğer henüz Wsbets üyesi değilseniz yukarıdaki butona tıklayarak üyeliğinizi açabilirsiniz. Wsbets’e yeni üye olan kullanıcılar ilk para yatırma miktarına göre 200 TL promosyon kazanabiliyorlar. Bu kampanyadan yararlanabilmek için hesabınıza ilk seferde en az 100 TL yatırmanız ve sitey eüye olduğunuz mail adresinden [email protected]/* */ adresine kullanıcı adı ve %100 Hoşgeldin promosyonu şeklinde yazarak mail atmanız gerekmektedir.

Yazı etiketleri: wsbets giriş • wsbets yeni adres

30 Mayıs 2016 Yazıldı Wsbets iddaa

buton