Youwin yeni adresi Hepsiiddaa162.com

Youwin online iddaa sitesinin Türkçe markası ve adresi olan Hepsiiddaa310.com bu akşam engellendi. Youwin yeni adresi olarak Hepsiiddaa162.com belirlendi. Youwin giriş için bu adresi kullanmalısınız.

Türkiye’deki en sevilen iddaa sitelerinden birisi olan Youwin bir süredir Hepsiiddaa310 adresi ile hizmet veriyordu. Ama bu adres bu akşam saatlerinde TİB tarafından bloklandı. Youwin Türkiye’de lisansa sahip olmadığı için sık sık engelleniyor. Ama bu engellemeler sonrasında hemen yeni ve engelsiz bir adres hizmete alınıyor. Youwin giriş adresinin Hepsiiddaa162.com olması da bu sebeptendir.

Hepsiiddaa 162 Youwin yeni adresini kullanarak şu anda siteye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Youwin üyesi iseniz daha önceden oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile yeni adreste de hesabınıza girebilirsiniz. Youwin’de değişen tek şey sadece giriş adresidir. Eğer youwin mobil sitesini kullanıyorsanız, buraya erişim adresi de Hepsiiddaa162.com olmuştur. Yani akıllı telefonunuzdan www.hepsiiddaa162.com adresine girerek Youwin mobil sayfasına erişebilirsiniz. Youwin ile ilgili detaylı bilgiye youwin inceleme yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: hepsiiddaa 162 • hepsiiddaa giriş • hepsiiddaa yeni adres • youwin giriş • youwin yeni adres

25 Haziran 2016 Yazıldı Youwin – Hepsiiddaa

buton