Youwin

Bu sayfada Youwin iddaa şirketi hakkındaki değerlendirmemizi, şirketin sahiplik bilgilerini, Youwin sitesindeki oyunları, ödeme seçeneklerini ve promosyon kampanyalarını bulabilir, Youwin sitesiyle ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz.

 
Youwin Hakkında
Youwin iddaa sitesi, 2011 yılında Türkçe sayfasını hizmete sokan Malta merkezli nden biridir. Avusturya kökenli ve Malta’dan faaliyet gösteren Winunited şirketinin 2010 yılında adını Youwin.com olarak değiştirmesiyle açılmıştır. Winunited 2005 yılından beri Malta devleti tarafından iddaa oynatma lisansına sahiptir. Müşterilerinin çoğunluğu Almanya ve Avusturya’dan gelmektedir. Youwin, 2012 yılında Amerika’nın en eski iddaa şirketlerinden Sportsbook.com‘u da bünyesine katmıştır. Youwin, Türkiye’de Youwin.com ve markalarıyla hizmet vermektedir.
Hepsiiddaa.com ve Youwin.com sitelerinde alttaki şirket bilgileri bulunmaktadır:
Hepsiiddaa101.com, Malta ve Avrupa Birliği yasaları altında yetkilendirilen ve denetlenen 5 Ocak 2005 tarihinde usule uygun olarak kayıt altına alınan Winunited Limited.’in bir markasıdır.
Kayıt numarası: C 35409; kayıtlı adresi: Level 1, 271 Tower Road, Sliema, SLM 1600, Malta adresinde kayıtlıdır,
Hepsiiddaa8.com, 25.08.2005 ve 03.06.2014 tarihlerinde ihraç edilen sırası ile MGA/CL2/195/2004 ve MGA/CL4/132/2000 lisans numaraları altında Malta talih Oyunları Otoritesi (MGA) tarafından yetkilendirilen ve düzenlenen bir kurumdur.
 
Youwin iddaa
Youwin.com’da futbol, basketbol ve tenis başta olmak üzere diğer bürolarda bulabileceğiniz hemen hemen tüm sporlara tekli iddaa veya çoklu kupon yapabilirsiniz. Türkiye Futbol ve Basketbol Ligi musabakalarına ve Bundesliga musabakalarına soldaki menünün üstünden kolayca ulaşabilirsiniz. Canlı iddaalerde açılan musabaka sayısı diğer sitelerin gerisinde kalsa da iddaa seçenekleri oldukça geniş. Youwin oranları diğer sitelere yakın düzeyde. Ortalama %8 kar marjı ile iddaa açılıyor.
 
Youwin gazino
Dünyanın en popüler gazino oyun sağlayıcısı olan Netent oyunlarını bulabileceğiniz ‘da aynı zamanda Canlı gazino da oynayabilirsiniz. GGL firması tarafından yapılan canlı gazino yayınında roulette, 21 ve bakara oyunlarını oynayabilir, bir yandan da krupiyelerle sohbet edebilirsiniz. Youwin Canlı gazino’yu denemeniz için Youwin 10 TL risksiz gazino iddaai veriyor, yani ilk oyununuzda 10 TL Youwin’den.
Netent gazino oyunlarını denemeniz için de 500 TL para yatırma promosyonu bulunuyor. Netent oyunlarını parasız yani eğlencesine oynamak da mümkün.

Müşteri Hizmetleri

Youwin’de Türk müşteri hizmetleri çalışanları bulunmaktadır. Canlı yardım veya eposta ile müşteri hizmetlerinden Türkçe olarak yardım alabilirsiniz. adresine göndereceğiniz emailler Türkçe olarak cevaplanmaktadır. Türkçe canlı yardım 15:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 
Para Yatırma ve Para Çekme
Youwin’e Türkiye’den en kolay para yatırma ve çekme yöntemleri Cepbank, Kredi Kartı, Ecocard, veyöntemleridir. Bunların dışında Türkiye dışında yaşayan müşteriler için Moneybookers (Skrill) seçeneği bulunmaktadır. Ukash ve Ecocard ile para yatırmalara %15 promosyon verilmektedir, Cepbank içinse %5 promosyon bulunuyor.
 

 
Mobil Versiyon
Youwin iddaalarıne iphone veya android telefonunuzdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. adresinden erişebildiğiniz Youwin mobil sitesinde canlı ve musabaka öncesi tüm iddaaler bulunuyor. Ayrıca gazino bölümünde Netent ve Betsoft gazino şirketlerinin mobil cihazlar için hazırlanmış roulette, 21 ve slot oyunlarını oynayabiliyorsunuz. Youwin mobil sitesinde para yatırma ve çekme işlemleri de kolaylıkla yapılabiliyor.
Youwin sitesine www.hepsiiddaa.com adresinden giriş yapılıyor. Ancak bu adres TİB tarafından erişime engellendiği için Youwin iddaa şirketi sitesini yeni adreslere taşımak zorunda kalıyor. 21 Ocak 2015 tarihinde engellenen hepsiiddaa7.com alan adının yerine güncel adres olarak duyurulmuştu. 9 Nisan 2015 tarihinde ise engellenen Hepsiiddaa8.com sitesinin yerine yeni adres olarak hizmete sokuldu. 11 Mayıs 2016 tarihinde ise adresi engellendi. Son olarak ise adresine geçildi. Altta bulunan giriş butonuna tıklayarak güncel adrese ulaşabilirsiniz.
 
Youwin Yeni Üye promosyonu
Youwin Aralık 2011’den beri Türkiye’den müşteri kabul ediyor ve yeni üyelere 250 TL yeni üye promosyonu veriyor. Youwin’den 250 TL yeni üye promosyonu almak için tek yapmanız gereken alttaki Hesap Aç butonuna tıklamak. Bu promosyonu aldıktan sonra banka hesabınıza çekebilmek için para yatırdıktan sonra 1.50 veya üzerinde bir orandan iddaa yapmanız gerekiyor. Daha sonra hesabınıza eklenecek %100 promosyonu çevirdikten sonra çekebilirsiniz.


Sosyal Medyada Youwin

buton