Youwin’den Hergün 5000 TL promosyon

iddaa sektörünün en kaliteli ve güvenilir sitelerinden biri olan Youwin, Kasım ayı boyunca hergün 5.000 TL ödül dağıtıyor!
Ülkemize uzun yıllardır hizmet veren Youwin, yaptığı süpriz promosyon kampanyalarıyla üyelerini mutlu etmeye devam ediyor. Youwin’in son yaptığı promosyon kampanyası ise gerçekten muhteşem görünüyor. Zira bu promosyon kampanyasına katılmak için siteye sadece üye olmanız yetiyor. promosyon kazanmak için herhangi bir para yatırma işleminde bulunmanıza gerek yok. Sadece hergün hesabınıza giriş yaparak Çarkıfelek oyununu oynamanız yeterli. Detaylar yazımızın devamında!
Youwin, müşterilerine Çarkıfelek isimli oyunda hergün 1 kere çevirme hakkı veriyor. Bu çevirme hakkı sayesinde birbirinden muhteşem promosyonlar kazanma talihınız bulunuyor.
Peki, Çarkıfelek Oyunundan Neler Kazanabilirsiniz?
Hergün belirlenen saatler arasında Çarkıfelek oyunundaki çevirme hakkını kullanarak birbirinden güzel promosyonlar kazanabilirsiniz. promosyonlar işe şöyledir; 5 freespin, 10 freespin, 5 TL Bedava iddaa, 50 TL Bedava iddaa, 100 TL Bedava iddaa, 50 TL gazino promosyonu.
Eğer talihınız yerindeyse hergün yukarıdaki ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Eğer ödül çıkmadıysa üzülmeyin! Bu kampanya Kasım ayı boyunca devam edecek ve kampanya sonunda toplamda 100.000 TL’den daha fazla ödül dağıtılmış olacak.
Ödüller Ne Zaman Hesabıma Tanımlanacak?
Youwin’in düzenlediği bu kampanyadan ödül kazanmanız halinde ödülünüz bir sonraki gün 17:00-18:00 arasında hesabınıza tanımlanacak. Ödülleri belirtilen şartlarda çevirdikten sonra ise dilediğiniz anda çekebilirsiniz.
Daha fazla beklemeyin! Hemen Youwin’e üye olun ve Çarkıfelek oyunundaki 1 çevirme hakkınızı hergün kullanarak siz de kazanmaya başlayın!

buton